O firmie

Home / O firmie

NASZA HISTORIA

Kuchnia jest sercem każdego domu i miejscem, w którym przy wspólnych posiłkach spotykamy się z rodziną lub przyjaciółmi. Nasi projektanci pomogą Państwu stworzyć optymalne rozwiązanie tak, aby to miejsce stało się funkcjonalne, wygodne i estetyczne. W proponowanych kuchniach na pierwszym miejscu jest ich solidność, ergonomia i aktualne wzornictwo zgodne z trendami światowymi. Nasze kuchnie wykonujemy zarówno z drewna jak i z forniru, akrylu, lakieru, jak i płyt laminowanych. Warto poświęcić trochę czasu i uwagi na zaplanowanie kuchni, która będzie dopasowana do Państwa potrzeb i stylu życia, a praca i przebywanie w niej będą sprawiać przyjemność przez wiele lat.
Zadaniem naszych doradców i projektantów jest pomóc Państwu w optymalnym zagospodarowaniu wnętrz szafek, aby panował w nich ład i porządek, a wszystkie sprzęty i produkty znalazły swoje stałe miejsce. Zawiasy, szuflady i elementy wyposażenia firmy Blum z systemem cichego zamykania i dożywotnią gwarancją dają poczucie komfortu. W proponowanych meblach na pierwszym miejscu jest ich solidność, ergonomia i aktualne wzornictwo w oparciu o trendy światowe. Klimat tego, co wspólnie stworzymy, musi idealnie zaspokajać Państwa pragnienia.
null

1992

POWSTANIE FIRMY

Firma Kuchnie Studio R3 działa na rynku od prawie 30 lat. W 1992 roku rozpoczęliśmy wykonywanie usług w zakresie wyposażenia biur i hoteli oraz instalowania szaf wnękowych.

1996

KUCHNIE DO ZABUDOWY

Era kuchni do zabudowy datuje się od roku 1996. Nasze meble cechuje, oprócz wyjątkowo pięknej formy i kolorystyki, również ich funkcjonalność.

1999

SPRZĘT AGD

Od roku 1999 oferujemy również sprzęt AGD wszystkich uznanych na świecie firm, przeznaczony do zainstalowania w meblach.

2005

ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE

Na początku 2005 roku powstał nasz oddział w Salonie Meblowym OTAR w Zielonej Górze. Zobowiązani tak wspaniałą tradycją dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty godnie reprezentowały i rozsławiały naszą markę.